27 Eylül 2016 Salı

Tv8 Göz6 Ecenur Gökdoğan Kim? Biyografisi, Resimleri ve Videosu

Göz6 Ecenur Kimdir ? Kaç Yaşında Boy Kilo
Ekranların en sevilen yeni yarışmalarından biri olan Göz6 evine yeni giriş yapan kızlar takımından Ecenur kimdir, kaç yaşında ve boyu kilosu gibi detaylar merak edilenler arasında yerini aldı. Her geçen gün yarışmaların daha heyecanlı geçtiği ve yarışmacıların da gerginleştiği Göz6 evine yeni giriş yapan Ecenur fotoğrafları ve merak edilenler aşağıda sizlere sunuldu. 27 Eylül Salı yeni bölümde gelen Ecenur dikkatleri üzerine çekti. Aynı zamanda erkekler evine de bir yeni yarışmacı dahil oldu. Yeni hafta da elem oyunları ve araba oyunları daha çekişmeli geçiyor .

Göz6 Ecenur Kimdir ?
27 Eylül Salı günü Göz6 evine yeni gelenlerden birisi olan Ecenur güzelliği ve etkili karakteri ile dikkatleri üzerine çekti. Kısa sürede kızlar evine alışmaya çalışan yeni yarışmacı evde nasıl bir tutum sergileyecek ve kimlerle arası iyi olacak izleyip göreceğiz.

Adı : Ecenur Gökdoğan
Yaşı : 21
Boyu : 1,76
Kilosu : 59
Mesleği : Oyunculuk

Kızlar evinde Meltem gerginliği her geçen gün sürüyor. Son zamanlarda giderek artan krizde Meltem eleme potasından çıkarak Ece'yi elemiş olmasını kendisine göre bir koz olarak görüyor. Erkekler evinde ise Erdi ile yeni gelen yarışmacı arasında oturma yeri krizi yaşandı. İlk günden Erdi ile tartışan yarışmacı ile gergin anlar yaşandı.

Tv8 Göz6 Ecenur Gökdoğan Kim? Biyografisi, Resimleri ve Videosu Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Enes Ayhan

0 yorum :

Yorum Gönder