3 Ekim 2016 Pazartesi

Aleyna Tilki Bilinmeyenleri ~ Sevgilisi Kimdir Kaç Yaşında

Merhaba arkadaşlar, sizlere bu yazımızda genç güzel çekici bir bayanın kim olduğuna dair nasıl ünleşti hayat hikayesine değinmek için hazırlanmıştır.

Aleyna Tilki'yi izleyenler bilir ilk olarak Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında arkadaşlarıyla birlikte sahne almış fakat güzelliği ve boyuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarak alkışlarla karşılanmıştır. Salonda bulunan seyircilerin tepkisine karşılık olarak Gesi Bağları türküsünü çok güzel narin sesiyle içtenlikle okuyarak bu kez sadece salondakileri değil ekran başında programı izleyen milyonları büyülediğini dile getirebilirim..
BU KIZ ÇOK FAZLA YAŞAMAZ BALON GİBİ SÖNER GİDER ALEYNA TİLKİ SON ZAMANLARIN EN ÇOK KONUŞULAN GENÇ YETENEKLERİNDEN BİRİSİ HALİNE GELMİŞTİR ÖZELLİK INTERNETTE DOLAŞAN SEVGİLİSİ İLE KAÇAMAK VİDEOSU İFŞA OLDUKTAN SONRA..
VİDEONUN 6. DAKİKASINDA İZLEMEK İSTEDİĞİNİZ İFŞA MEVCUTTUR 25-30 SANİYEDİR ARKADAŞLAR Evet arkadaşlar ünlüleşme hayatına ilk adımını bu sayede atan Aleyna Tilki'nin videoları, söylediği şarkıları çok kısa zaman içerisinde internette sosyal paylaşım sitelerinde en çok konuşulan olay olarak hafızalara kazınmıştır, aradan bir kaç sene geçtikten sonra karşımıza oldukça hit bir parça ile müzik dünyasına devler alemine giriş yaptığını söyleyebilirim..

Aleyna Tilki 16 yaşında genç arkadaşımızdır, boyu 1.75 olan Aleyna Tilki'nin kilosu, aldığı eğitim ve sevgilisi hakkında malasef bilgiler vermek istemiyorum..

aleyna tilki sevgilisi ile ilgili görsel sonucu
aleyna tilki sevgilisi ile ilgili görsel sonucu

Aleyna Tilki Bilinmeyenleri ~ Sevgilisi Kimdir Kaç Yaşında Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Enes Ayhan

0 yorum :

Yorum Gönder