13 Ekim 2016 Perşembe

Hadise Açıkgöz Biyografisi ~ Sevgilisi Kimdir Hayatı Nereli Kaç Yaşında

Uzun bir aradan sonra Hadise ile alaklı sağlam bir yazı hazırlamak için kolları sıvadım dolu dolu içeriklerin olacağı bu sayfada hadise'nin kariyer başlangıcından tutup günümüze kadar olan başarıların en göze çarpanlarını paylaşacağım.

Öncelikle şu bilgileri vererek başlayalım o halde :) 22 Ekim 1985 günü Belçikada bir Türk ailenin kızı olarak dünyaya geldi. Özellikle burda Türk ailesi ibaresini kullandım ki bir zamanlar dedikodusu yapılmıştır Türk olmadığını iddia edenlerin asıl amacı Hadise üzerinden prim kazanmaktı.

Belçika'da düzenlenen bir yarışma bknz: Pop Idol, Idool 2003 yılında yayınlanna programa katılmış ve burada birincilik elde etmiştir.Bu yarışmada Hadise henüz 18 yaşındaydı.

Bunun üzerine yeteneğinin başkaları tarafından takdir edilmesi ve keşfedilmesi sonrası ilk single çalışması olan Sweat (tatlı) şarkısını söyleyerek çıkarmıştır. Güzelliği ile de dikkatlerimizi çeken Hadise bu single albümü çok sevildi hatta hayran kitlesine sahip oldu bir anda, hayranları çeşitli sosyal medya platformlarından gönderdikleri mesajlarla sesini duyurmaya çalışmışlardır.

hadise ile ilgili görsel sonucu
Hadise'den yeni bir müzik albümü daha istediklerini, beklediklerini iletmişlerdir, bunun üzerine sessiz kalmayarak, Stir me up adlı single çalışmasını tamamlayan başarılı sanatçı da bu kadarını beklemiyordu diyebilirim. Stir Me Up ile bir anda Avrupa Müzik piyasasına kendini tanıtan en seksi ve genç müzik sanatçıları arasında kendine yer açmıştır.

Bu zamana kadar vermiş olduğu tüm ropörtajlarına örnek aldığınız sevdiğiniz beğendiğiniz birisi varmı sorusuna cevap olarak "Christina Aguilera, Janet Jackson, Alicia Keys, Brandy ve Beyonceyi" isimlerini söylemiştir güzel meleğimiz.
hadise ile ilgili görsel sonucu
Hadise hangi yabancı dilleri biliyor diye merak ediyorsanız eğer Flemenkçe (Hollandaca), Fransızca, Almanca ve İngilizce konuşabiliyor diyebiliriz.

Hadisenin soyadını pek fazla duymazsınız fakat söyleyeyim bilin istedim AÇIKGÖZ soyadını taşımaktadır.

Hadise peki nereli? tamam Belçika'da doğmuş dedik fakat sonuçta Türk bir ailesi var peki bu aile nereli? Hadise nereli sorusuna cevabımız Sivas'tır. Kendisi de bir çok kez tv programlarında Sivaslı olduğunu dile getirmiştir zaten.

Hadise'nin Müzik Single ve Albümleri Çıkış Tarihleri:
Hadise'nin ilk single Sweat (Terle - 1 Kasım 2004)
çıktı ve single'ın hit olmasıyla müzik kanallarında klipleri sık sık gösterilmeye başlandı.

Hadise, ikinci single Stir Me Up (Kışkırt Beni - 6 Mayıs 2005) tüm Avrupa'da farkedildi ve çıkış parçası "Stir me up", pek çok Summer Hits albümüne girdi.

Üçüncü single adı olan Milk Chocolate Girl (Sütlü Çikolata Kız - 9 Ekim 2005) daha sonrasın da Hadise'nin lakabı haline geldi.
hadise ile ilgili görsel sonucu
Dördüncü single Ain't No Love Lost (13 Ocak 2006) albümündeki Ain't No Love Lost adlı şarkının Burdayım adıyla Türkçe bir versiyonu oluşturuldu.

Hadise'nin beşinci single'ı Bad Boy (Kötü Çocuk - 4 Ağustos 2006), yazın piyasaya sürüldü ve diğer albümler gibi o da dinleyici kitlesinden olumlu tepkiler aldı.

3 Ekim 2007 tarihinde yeni single çalışması olan "A Good Kiss" adlı single 'ı piyasaya çıkardı ve yeni klibini İstanbul'da çekti.​

Hadise'nin Türkiye'deki İlk Adımları:
Hadise ilk Türkiye Konserini Izmir "Loop" Kulübünde verdi.2006 senesinde sık sık Türkiye'ye gelen Hadise başta Beyaz Show olmak üzere pek çok program ve etkinliklerde yer aldı.Bu sırada hayranı olduğu Tarkan'la sahneye çıkma fırsatı yakalayan Hadise, bundan dolayı çok mutlu oldu. Popstar adlı yarışma programında sunuculuk yaptı. Maxim , Esquire, Tempo ve Aktüel dergilerine kapak oldu.​

Son yıllarda ise Acun Ilıcalı ile dostluğu üzerine O Ses Türkiye yarışmasında ki neşeli yorumlarıyla ekranlara gelmektedir ve çokta sevilmektedir.

Kendisine örnek olarak Christina Aguilera, Brandy ve Beyonce'yi gördüğünü belirten Hadise; Prince, Janet Jackson, Tina Turner, Alicia Keys, Toni Braxton, Jamiroquai ve U2'nun da, yaptığı müziği etkilediğini söylüyor. Şarkılarında klasik, rock, soul ve diğer dünya müziklerini harmanlamaya çalıştığını belirtiyor.​
hadise ile ilgili görsel sonucu
Hobileri ve Özel Hayatı:
Tüm boş zamanlarında müzikle ilgilenen Hadise, genellikle yeni single çalışmaları için sözler yazmaktadır, bunun haricinde spor yaptığını biliyoruz ki fit bir beden ölçülerine sahip olmasını buna borçludur kesinlikle. arkadaşlarıyla gezmeye bayılan Hadise aynı zaman da ailesini, kardeşlerini de ihmal etmiyor bol bol zaman ayırıyor. aşk hayatı hakkında malasef bilgi veremiyoruz, güzel sanatçımız Hadisenin sevgilisi kim olduğuna dair emin olduğumuz herhangi bir durum yoktur malasef ifşa olduğu takdir de sizlerle paylaşılacaktır.

Hadise Açıkgöz Biyografisi ~ Sevgilisi Kimdir Hayatı Nereli Kaç Yaşında Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Enes Ayhan

0 yorum :

Yorum Gönder