1 Ekim 2016 Cumartesi

Tatlı İntikam Barış (İlker Kızmaz) Karakteri Kimdir? Sevgilisi, Kaç Yaşında, Resimleri

Tatlı İntikam dizisinde köklü değişiklik çalışmaları nasıl sonuç verecek hep birlikte izleyip göreceğiz, dizi senaristleri yeni bir başrol oyuncusuyla anlaşarak farklı bir hikaye için kolları sıvadı. Hızlı bir şekilde özenle yeni bölüm çekimlerine devam ediliyor..

Sizlerinde büyük merak ettiği konu ise diziye yeni dahil olan Barış karakteri kimdir? gerçek adı nedir? sevgilisi varmıdır, kaç yaşındadır gibi bazı başlıca soruların cevabını bulabileceğiniz bir özgeçmiş hazırladık sizin için..

Barış karakteri muhtemelen diziye 25. bölümden itibaren katılacaktır diye düşünmekteyiz ilerleyen günlerde sizlere daha detaylı bir haber sunmayı düşünüyoruz elimize sağlam güvenilir bilgiler geçtiğinde sizlerle paylaşacağız..

Barış karakterini canlandıran başarılı oyuncu sizlerinde tanıdığınızı düşündüğüm bir isim İlker Kızmaz'dır.

Tatlı İntikam dizisinde Barış kimdir?


İstanbul’un köklü ve varlıklı ailelerinden birinin ilk çocuğu olan Barış, son derece iyi bir eğitimden geçmiş, sanattan spora birçok alanda sayısız başarı kazanmıştır. Ailesi tüm imkanlarını önüne sermiş, her ne isteği varsa yerine getirmiştir. Bu ayrıcalıklara sahip bir çocuğun şımarması beklenirken, köklerinden aldığı görgü ve terbiye sayesinde Barış daima olgun davranmıştır. Barış iyi yürekli bir adam olsa da her durumda kalbinden önce aklını devreye sokar. İş yaşamındaki başarısının sırrı da buradadır. Çevresi tarafından sevilen ve saygı duyulan bir adamdır. Her zaman olumlu bir enerjisi vardır. Çevresindeki tüm kadınların da ilgi odağıdır. Bu nedenle hiç yalnız bırakılmaz. Ancak Barış her konuda olduğu gibi bu konuda da temkinlidir. Kadınların kendisine genellikle ismi için yaklaştığını bilir. İşte bunun için zor aşık olanlardandır. Hatta aşka inanmayanlardan. Ancak, Pelin onun bütün ezberi bozmuştur.

Barış İlker Kızmaz ile ilgili görsel sonucu
Barış İlker Kızmaz ile ilgili görsel sonucu
Barış İlker Kızmaz ile ilgili görsel sonucu

Tatlı İntikam Barış (İlker Kızmaz) Karakteri Kimdir? Sevgilisi, Kaç Yaşında, Resimleri Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Enes Ayhan

0 yorum :

Yorum Gönder