11 Kasım 2016 Cuma

11 Kasım Zuhal Topal Naz Uğur / Baha & Uğur Neden Tartıştı Kim Haklı?

Zuhal Topal Uğur Kimdir Nereli Kaç Yaşında Soyadı Nedir?

Uğur ekranlara tanıdık bir isimdir kendisi daha önce yayından kaldırılan Aşk Kafe adlı programda yarışıyordu, hatta bu programda yarım kalan bir ilişkisinin olduğunuda belirtmek istiyoruz.

Kendisi 23 yaşındadır. Daha önce evlenmemiş bekar genç bir arkadaşımızdır, sağlık ürünleri satan bir firmada halkla ilişkiler bölümünde çalışıyor.

Zuhal Topal izdivaç programında 10 Kasım Perşembe günkü bölümde Naz’a talip olarak geldi. Naz'ın sıcak bakmasıyla birlikte daha yakından tanımak istediği talibi Uğur ile 11 Kasım Cuma günü tekrar bir araya geldi.

Dünkü bölümden hemen sonra Baha ile Uğur'un aralarında konuşulanlar tartışma konusu oldu, Uğur dobra dobra konuşması sesini yükseltmesi stüdyoda gerginlikler yaşanmasına neden olmuştur.

Peki Uğur ve Baha bu durumda kim haklıdır? Baha gayet oynadığı bariz belli duyguları yapmacık dürüstlüğü gerek ses tonundan falan anlaşışmaktadır.


Peki Naz ne söyledi, Ne Yaptı? Tepkisi Ne Oldu?

Uğur Sosyal Medya Hesapları Twitter İnstagram veya Facebook hesapları özel hayatın gizliliği gereği ve evlilik programın formatı gereği paylaşılmıyor değerli ziyaretçilerimiz arama motorlarını kullanarak bu yönde bazı verilere ulaşabilir. Belkide kendisine ulaşma şansına erişebilirsiniz veya direk programa katılmak isteğinde bulunarak birebir tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

11 Kasım Zuhal Topal Naz Uğur / Baha & Uğur Neden Tartıştı Kim Haklı? Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Enes Ayhan

0 yorum :

Yorum Gönder