5 Ekim 2016 Çarşamba

Familya Dizisi Yeni Bölümü Hangi Gün, Saat Kaçta Başlıyor?

 Fox tv kanalının sevilen dizisi Familya oyuncularını hemen hemen hepsini biliyoruz tanıdık sevdik değilmi? Familya dizisi bir süredir nerede çekiliyor olduğu çok merak edildi, konuşuldu bu konuyada açıklık getirdiğimizi düşünmekteyim.

Familya dizisi Salı günü akşam saat 20:00'da Fox tv kanalında yayınlanıyor. Bilgisinide ekledikten sonra sizleri oyuncu kadro bilgileriyle başbaşa bırakıyorum.

FAMİLYA DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Yaşar Beyoğlu
Uğur Yücel
Beyoğlu familyasının babası, 60 yaşında… Sevabında da günahında da dürüstlüğü borç bilir. Köklü bir çınar gibi, ailesi dağılınca yapraklarını dökmüş… Şimdi çocuklarını bir araya getirmek ve onlara baharı yaşatmak için hazır.

Hava Beyoğlu
Sezer Avcı
Evin büyük kızı, 34 yaşında… Namık’ın eşi, Sezer’in annesi. Mistik konulara meraklı, batıl inançlarıyla ünlü. Babası, kocası ve oğlu arasında şefkat örgüsünü ilmek ilmek dokuyacak.

Toprak Beyoğlu
Erkan Kolçak Köstendil
Evin büyük oğlu, 30’larında… Bir tribünlerin coşkusundan bir de kalbini delip geçen ilk aşkından vazgeçemiyor. Delikanlılığın kitabını incelikle yazarken, aşkı ve aile kavramını yeniden tanıyacak.

Su Beyoğlu
Aybüke Pusat
Ailenin üç numarası… Evin tatlı, çılgın, küçük kızı. Instagram’ın like bekçisi, Twitter’ın şahsına münhasır profili… Çevresini saran olaylarla, kendi kişiliğini tanımaya başlayacak.

Ateş Beyoğlu
Murat Ceylan
Evin en küçüğü, 25 yaşında… Londra’da büyüdü ve başarılı bir fotoğrafçı oldu. Kendine güveni tam, insanlara güveni ise sıfır. Güneşdağı’nda kalbine hiç beklenmedik bir darbe alacak.

Hare Bilgiç
Cansu Tosun
Antalya’da doğdu, 25 yaşında… Babasını erken yaşta kaybetti, annesi ve kardeşiyle hayatın labirentine daldı. Yaşar Beyoğlu ile tanışması tüm hayatını değiştirecek.

Casim Yeltekli
Güven Kıraç
Güneşdağı belediyesinin başkanı, 59 yaşında… Yaşar Beyoğlu’nun eski kan kardeşi, yeni can düşmanı. Paraya, intikama ve köpüklü kahvenin gücüne inanıyor. Beyoğlu familyasıyla derin bir hesaplaşma yaşayacak.

Namık Boz
Bülent Emrah Parlak
Hava’nın eşi, Yaşar’ın damadı, 38 yaşında… Zabıta… Rüzgarı daima kendi yönüne estirmeyi seviyor. Karısı Hava’ya ve oğlu Sezer’e yürekten bağlı. Güneşdağı’nda kendisini renkli bir maceranın içinde bulacak.

Ezgi Alagöz
Şükran Ovalı
Kasabanın en güzeli, 29 yaşında… Spikerlik yaparak hayatını sürdürüyor. Babası ile mütevazı bir hayat yaşıyor. Beyoğlu familyasının gelişi, onun hayatını da kökünden değiştirecek.

Familya Dizisi Yeni Bölümü Hangi Gün, Saat Kaçta Başlıyor? Rating: 4.5 Diposkan Oleh: Enes Ayhan

0 yorum :

Yorum Gönder